536 009 141 biuro@master-edu.pl
Galileusz, największa w kraju sieć wsparcia Uczniów w nauce i rozwoju, której Master Edu ma zaszczyt być częścią, jest również najlepsza🙂 Zostaliśmy wyróżnieni przez Komisję Europejską w ramach programu Promoting Enterprise prestiżową nagrodą European Enterprise Award 2020 w kategorii Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci i Młodzieży w Polsce.
Poniżej publikujemy pełne tłumaczenie treści listu, który został złożony na ręce właściciela marki Galileusz, Leszka Lewandowskiego.
“W pierwszym zdaniu i przede wszystkim pragnę wyazić nadzieję, że zarówno Ty jak i cały Zespół Galileusza pozostajecie w dobrym zdrowiu.
W ślad za Twoją wcześniejszą akceptacją naszej nominacji do nagrody European Enterprise Award 2020, kapituła sędziowska podjęła decyzję a ja cieszę się, że mogę podzielić się jej wynikami.
Ostatnie miesiące przyniosły znaczące wyzwania, w obliczu których stanęły firmy na całym świecie, dlatego też z niezwykłą przyjemnością informuję, iż Galileusz został uhonorowany nagrodą:
Najlepsza Sieć Edukacyjna dla Dzieci Młodzieży – Polska
Galileusz, podobnie jak wszyscy nasi zwycięzcy, wykazał się doskonałością i zaangażowaniem w tym ciężkim czasie i będziemy dumni wspierając Was w promocji z możliwie najlepszą dla Was korzyścią.”
Gratulujemy wszystkim, niemniej to co dla nas najważniejsze to Wasze zaufanie, które niezmiennie pielęgnujemy z najwyższą dbałością. Bo kochamy to co robimy i zawsze jesteśmy dla Was:)