536 009 141 biuro@master-edu.pl

O NAS

Wyróżnia nas otwartość i zapał do wspólnej nauki 

Nowa Edukacja powstała dwa lata temu. Z troski o własne dzieci i ich edukację. Stawiamy na jakość i komfort nauki.  Jesteśmy mocni we wspieraniu codziennej edukacji dzieci i młodzieży oraz spokoju Rodziców:). Wyróżnia nas pasja oraz nieszablonowe podejście do edukacji.

Nowa Edukacja  stawia na pracę w małych grupach zarówno maturalnych i gimnazjalnych. Poprzez budowanie relacji z każdym uczestnikiem z osobna, nauczyciele mają możliwość weryfikacji poziomu ich wiedzy i indywidualnej pracy nad przygotowaniami do egzaminów.  

Prowadzimy Zajęcia w formule stacjonarnej oraz online.

Na naszych zajęciach panuje domowa atmosfera, a uczniowie mają dostęp do materiałów edukacyjnych.

Nasza oferta:

  • kursy przygotowujące do egzaminów 8 klasy oraz matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym,
  • korepetycje indywidualne oraz prowadzone w małych grupach z matematyki, fizyki, chemii, biologii oraz języka polskiego, j.angielskiego i j.hiszpańskiego
  • warsztaty dla siódmoklasistów przygotowujące do egzaminu ósmoklsisty,
  • unikalny program efektywnej i SAMODZIELNEJ NAUKI, TECHNIK SZYBKIEGO CZYTANIA I LOGICZNEGO MYŚLENIA,
  • warsztaty z REDUCKJI STRESU przed egzaminem,
  • warsztaty POZYTYWNA DYSCYPLINA dla RODZICÓW,
  • warsztaty z EDUKACJI FINANSOWEJ dla młodzieży,
  • warsztaty z AUTOPREZENTACJI dla młodzieży.

Nasi nauczyciele to praktycy znający potrzeby uczniów oraz obowiązujący ich program edukacyjny. Dostosowują zajęcia do indywidualnych potrzeb każdego z uczestników. 

Wykładowcy są przyjaźni, nie tworzą dystansu, szybko nawiązują relacje z uczniami. Posiadają narzędzia oraz doświadczenie w motywowaniu, pozwalające na przekazanie inicjatywy uczącym się. Kładą duży nacisk na wyrabianiu nawyku konstruktywnego i logicznego myślenia. Pobudzają chęć poznawania świata i zagadnień ścisłych oraz humanistycznych z nim związanych. Przekazują wiedzę w sposób prosty i zrozumiały.

Staramy się budować zaufanie do naszej placówki w oparciu o jakość zajęć. Świadectwem naszej pracy jest wysoka zdawalność egzaminów oraz fakt, że nasi uczniowie osiągają najwyższe wyniki w skali kraju na egzaminach maturalnych i dostają się do najlepszych uczelni. Osiągnęliśmy również bardzo dobre wyniki w egzaminach ósmoklasistów.

Jesteśmy dla Was!