536 009 141 biuro@master-edu.pl

Czy niepokoi Cię, że Twoje Dziecko spędza nad lekcjami mnóstwo czasu a efekty są co najmniej niezadowalające?

A może Twoje Dziecko nie ma totalnie zapału do nauki oraz obowiązków, widzisz jego brak motywacji i nie wiesz co z tym zrobić? Wasze relacje zostały sprowadzone do wyników Twojego Dziecka w szkole, jego zaangażowania w rodzinne obowiązki. Coraz trudniej Wam się porozumieć.

Z ogromną troską myślisz o jego przyszłości i ogarnia Cię panika.

Takie sytuacje obserwujemy niezwykle często.

System edukacji jest przestarzały, bo skupiony na kontroli i przymusie oraz nie uwzględniający indywidualnych predyspozycji i potrzeb Dzieci i Młodzieży, która dojrzewa w zupełnie innych warunkach niż my. Nieograniczony dostęp do internetu i informacji, często fejkowych lub nadmiernie epatujących przemocą lub stwarzających poczucie zagrożenia, okres wydłużonej izolacji i rzeczywistość przynosząca coraz więcej bodźców – to zbiór tylko niektórych przyczyn, które mogą pogłębiać frustrację Twojego Dziecka, nie dostrzegającego sensu w codziennym nauczaniu.

Na szczęście możemy pomóc!

Wakacyjne Warsztaty Efektywnej Nauki to nic innego jak trening umiejętności uczenia się z indywidualną diagnozą, jaki sposób nauki jest dla Twojego Dziecka idealny.

Pomyślisz, znowu ta nauka? Nic bardziej mylnego!

Nasze warsztaty prowadzimy w niezwykle sprzyjających warunkach, pełnych życzliwości oraz pobudzających interakcję i żywiołowość. A co najważniejsze, w ich efekcie Twoje Dziecko nabędzie umiejętności uczenia się, będzie o niebo bardziej zmobilizowane i dostrzeżesz, że chętniej zabiera się do nauki i codziennych obowiązków.

Nasza efektywna propozycja to świetna przestrzeń dla Dzieci i Młodzieży z klas 6-8 szkoły podstawowej oraz ze szkół średnich.

Nie czekaj i zapewnij miejsce swojemu Dziecku na Wakacyjnych Warsztatach Efektywnej Nauki!

Więcej o naszych wakacyjnych propozycjach  znajdziesz w naszym folderze, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie!

Zapisz się!