536 009 141 biuro@master-edu.pl

POZNAJMY SIĘ

Master Edu to idea łącząca zrozumienie dla potrzeb Dzieci związanych z ich równomiernym i szczęśliwym rozwojem oraz świadomości konieczności zmian w całym polskim systemie edukacji.

Master Edu to nasza incjatywa wsparcia Dzieci i Młodzieży w ich codziennych szkolnych zmaganiach, u której podstaw leży nasza pasja i miłość do mądrej i życzliwej edukacji.

Master Edu powstała, bo jesteśmy kobietami i matkami, które z troską patrzą w przyszłość młodego pokolenia. Wieloletnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych oraz szerokie zainteresowania przekładamy na pomaganie. Codziennie podnosimy nasze kwalifikacje, uzupełniamy wiedzę, poszerzamy horyzonty, by służyć naszym Uczniom, ich Rodzicom i idei Master Edu jak najlepiej.

Podjęłyśmy również współpracę z najlepszymi w dziedzinie edukacji, by pomoc, jaką do Ciebie kierujemy, była różnorodna i pełna.

Jakość i troskliwą opiekę stawiamy na pierwszym miejscu, bo to one decydują o komforcie Dzieci i efektywności naszych działań edukacyjnych. A te aspekty są absolutnym naszym priorytetem.

Obok korepetycji i kursów między innymi przygotowujących do egzaminów, które realizujemy pod marką Galileusz, w sposób unikalny prowadzimy również zajęcia edukacyjne, wykorzystując pełną gamę kreatywnych rozwiązań, by rozwijać umysły i wyobraźnię najmłodszych. 

Nasz ostatni projekt, który zyskał już spore grono fanów, to EFEKTYWNA NAUKA czyli uczymy Dzieci jak się uczyć, poprzez nowoczesne metody nabywania umiejętności koncentracji, techniki zapamiętywania oraz czytania ze znacznym zwiększeniem poziomu zrozumienia  tekstu. A wszystko w atmosferze ogromnej życzliwości i świetnej zabawy. Efekty naszych warsztatów przerosły nawet nasze oczekiwania.

Nasze zajęcia prowadzimy w formule stacjonarnej oraz online a wszelkie materiały edukacyjne otrzymujesz bez dodatkowych opłat.

Nasz zespół to pasja i życzliwość, obdarzony ogromną wiedzą popartą nie mniejszym doświadczeniem.

Zachęcamy Cię  również do budowania społeczności, która podobnie jak my, rozumie potrzeby współczesnej Młodzieży oraz Dzieci. Przypinajmy im skrzydła, pozwólmy rozwijać pasję, uczyńmy naukę przygodą, która poprowadzi ich do szczęśliwej i spełnionej dorosłości:)

Jesteśmy dla Ciebie!