536 009 141 biuro@master-edu.pl

WYDARZENIA

Rodzicu, mamy dla Ciebie ważne wydarzenia!

  • Pierwsze w tym roku szkolnym WARSZTATY MENTALNE DLA RODZICÓW z serii Instrukcja obsługi Nastolatka! Zaczynamy od emocji, gdyż zgodnie z najnowszymi badaniami, to nie umysł, a emocje tworzą świat i naszą rzeczywistość! A zapewne masz już dość ciągłych utarczek ze swoim Nastolatkiem? Konflikt goni konflikt a Ty czujesz się tym już po prostu zmęczona/y? A może obawiasz się, że nie potrafisz zrozumieć co się dzieje z Twoim dzieckiem i nie wiesz, jak możesz mu pomóc. A zatem tylko praktycznie jak poprawić relacje całej rodziny, zbliżyć się do swojego Dziecka i w porę rozpoznać niepokojące zachowania, w tym również zapobiec stanom depresyjnym. Spotykamy się w Łomiankach, ul. Warszawska 91 w niedzielę 10 września 2023, godz. 10:00. Warsztaty potrwają 3 godziny i będziemy trenować na autentycznych przykładach z życia i tylko praktycznie.

  • Jedyny w tym roku szkolnym WEBINAR DLA RODZICÓW  – JAK WYBRAĆ SZKOŁĘ ŚREDNIĄ ORAZ BEZ STRESU I SKUTECZNIE PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO EGZAMINÓW 8 KLASY! Widzimy się w czwartek 7 września 2023, o godz. 19:00 w formule online. Warsztaty dla Rodziców 8-klasistów a w nich o tym co naprawdę ważne, abyście Ty i Twoje Dziecko przeżyli ten rok bez stresu, mnóstwo tipów jak przygotować się do egzaminów 8 klasy oraz jak bezpiecznie i świadomie wybrać tę właściwą szkołę średnią i z powodzeniem dokonać rekrutacji. Same konkrety i o niebo więcej spokoju!

    Webinar potrwa 1,5 godziny.

    Zainteresowana? Zainteresowany?

Zapisz się już dziś poprzez formularz poniżej, bo liczba miejsc ograniczona. Podaruj sobie moc spokoju i szczęśliwszy każdy dzień!