693 101 314 / 605 320 681 biuro@master-edu.pl

WYDARZENIA

Rodzicu Nastolatka!

Czy pamiętasz czas, gdy każde osiągnięcie Twojego Dziecka, pierwszy uśmiech, pierwsze słowo, pierwszy krok, powodowało, że odczuwałaś/eś prawdziwe szczęście?

Co czujesz dziś?! Zmęczenie emocjami, totalny STRES, konflikt goni KONFLIKT, a Ty zastanawiasz się, co robisz NIE TAK? A na dodatek osiągnięcia szkolne budzą Twój STRACH o przyszłość Twojego Dziecka?

A jeśli Ci powiemy, że możesz zrozumieć, a nawet więcej zaprzyjaźnić się z emocjami swojego Nastolatka i być Rodzicem po prostu spełnionym?

Szczęśliwy Rodzic, Szczęśliwy Nastolatek, czyli nasze warsztaty mentalne dadzą Ci wiele odpowiedzi i OTUCHY. Ale to co dla nas najważniejsze, zbudujesz swoje przekonanie, że jesteś wystarczająca/y Ty, że wystarczający jest Twój Nastolatek!

Mamy dla Ciebie do wyboru 2 sobotnie terminy w wakacyjnym klimacie. Zaopiekujemy się przede wszystkim Tobą, żebyś mogła lub mógł ponownie cieszyć się rodzicielstwem w całkowitej zgodzie ze sobą i swoim Dzieckiem.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Żółtowska – certyfikowana trenerka mentalna oraz Katarzyna Lubowiecka – certyfikowana trenerka i autorka programu efektywnej nauki.

Liczba miejsc ograniczona, więc nie czekaj i ZAPISZ SIĘ już dziś!