536 009 141 biuro@master-edu.pl

Martwisz się, że Twoja Pociecha nie potrafi skoncentrować się na swoich zadaniach? Pomimo wielogodzinnej nauki efekty są delikatnie mówiąc, niezadowalające? Rodzi się frustracja i zniechęcenie zarówno Twoje jak i Twojego Dziecka?

Nie musi tak być!
Przyjdź do nas i otrzymaj całkowicie bezpłatnie diagnozę w jaki sposób Twoje Dziecko będzie się uczyło najefektywniej. Pokażemy Ci także jak pracujemy:) Bo nasze warsztaty “Uczymy jak się uczyć” pomogły już wielu Dzieciom a efekt przerósł nawet nasze oczekiwania.

Pełen blok zajęć trwa tylko 6 tygodni, podczas których Twoje Dziecko pozna techniki koncentracji, szybkiego czytania, znacznie rozwijając rozumienie tekstu, sposoby zapamiętywania oraz analizowania. A po kursie widocznie zwiększy swoją samodzielność i znacznie skróci czas odrabiania lekcji, pozostawiając Tobie czas tylko na budowanie z nim najlepszych rodzicielskich relacji.
A wszystko w atmosferze wyśmienitej zabawy, nie czując presji i stresu.

Zobacz co możemy Ci zaoferować. I skontaktuj się z nami. W życzliwej rozmowie przekażemy mnóstwo możliwości, byś już nigdy więcej nie martwił/a się o swoje Dziecko:)